رسام، نیاز آینده کسب و کار
رسامرسامرسام
سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، پلاک ۴۰
info@rasamerp.com
021-88763184
رسامرسامرسام

درباره نرم افزار رسام

  • رسام
  • درباره نرم افزار رسام
درباره

رسام راهکار سازماني مديريت منابع

شرکت مهندسی سازگان ارتباط از سال 1370 به عنوان اولین تجربه موفق بخش خصوصی در صنعت مخابرات رادیویی به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و تولیدی پا به عرصه فناوری نهاد. در طول سالیان، نوآوری موتور محرک اصلی سازگان ارتباط بوده و کسب و کارهای مبتکرانه و فناورانه متعددی از دل شرکت جوشیده اند. رسام نیز به عنوان یک محصول درخشان نرم افزاری بر اساس نیاز واقعی بخش صنعت از سال 94 توسعه یافته است. رسام حاصل تجربه و دانش ده ها کارشناس و متخصص خبره از بخش های مختلف صنعت است لذا تنها نرم افزار ERP ایرانی است که نیاز حقیقی شرکت ها و سازمانهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی و تحقیقاتی را درک کرده و بر اساس آن توسعه یافته است. طراحی رسام با شناخت و تجربه عمیق از صنعت نشات گرفته و کلیه نیازهای سازمانهای صنعتی و تجاری را پوشش می دهد. در عین حال خبره ترین کارشناسان و مشاورین سازمانی فرایند آموزش و پیاده سازی این نرم افزار را در سازمان ها به عهده دارند.

رسام یک نرم افزار برنامه محور است و کلیه امور سازمانی در قالب برنامه های قراردادی، تحقیقاتی، مستقل و ستادی می بیند که این برنامه ها به طور کامل توسط نرم افزارهای مختلف رسام مدیریت می شوند. کلیه نرم افزارها در عین استقلال کاملا یکپارچه هستند و این یکپارچگی قابلیت های ویژه و جذاب متعددی را برای سازمان ها به ارمغان می آورد.

رسام دارای یک موتور فرایندساز و گردش کار کاملا بومی است. این بومی بودن موجب انطباق کامل این موتور فرایندساز با کلیه بخش های ERP می شود تا سازمانها بتوانند به صورت کامل فرایندهای مورد نیاز خود را به نرم افزار ارائه دهند. همچنین این موتور فرایندساز علاوه بر قدرتمند بودن کاملا کاربری ساده ای دارد تا سازمان ها بتوانند بعد از اخذ آموزش لازم در هر زمانی بدون نیاز به ارائه دهنده نرم افزار فرایندهای خود را تعریف نمایند یا تغییر دهند. البته همکاران ما همیشه از شروع پیاده سازی تا پشتیبانی به صورت کامل در کنار سازمانها هستند و دانش و تجربه خود را در اختیار مدیران و پرسنل سازمانها قرار می دهند.

امنیت داده ها همواره در رسام یک اصل اساسی و غیر قابل چشم پوشی بوده‌است. کلیه چک لیست های امنیت نرم‌افزار در رسام پیش بینی و اجرا شده‌است. همچنین کلیه دسترسی‌ها بر اساس نفرات یا چارت سازمانی در قالب های مختلف قابل کنترل است. نرم افزار دارای حالت خیلی محرمانه نیز می باشد و سازمانها میتوانند با فعال کردن این حالت کلیه پروتکل های امنیت داده را در نرم افزار اجرا نمایند.

سیاست رسام از ابتدا پذیرفتن سهل تر درخواست های سفارشی سازی مبتنی بر تحلیل و نیازسنجی دقیق بوده است. تحولات متعدد محیطی و سازمانی همواره نیازهای جدیدی برای سازمانها ایجاد می کند. رسام نیز علی رقم اینکه کامل ترین و پرقابلیت ترین ERP ایرانی است هیچگاه نیاز خود را به توسعه و بهبود رد نمی‌کند. بسیاری از قابلیت های امروز رسام روزی حاصل تجربه و دانش مدیران و کارشناسان سازمان‌های بهره‌بردار رسام بوده‌اند. ما می‌دانیم این دانش و تجربه چه دارایی ارزشمندی برای رسام است و بهره‌گیری از آن رسام را به این نقطه رسانیده است.

100%

امینت سیستمی

100%

مدیریت کسب و کار

100%

رابطه کاربری آسان

آیا به اطلاعات بیشتری در رابطه با این نرم افزار نیاز دارید؟ کافیست بروشور را دانلود کنید
آیا به اطلاعات کامل و جامع در رابطه با این نرم افزار نیاز دارید؟ کاتالوگ رسام را دانلود کنید
نقش ERP در مدیریت داده های تاریک چیست؟ روش های کشف و عوامل ایجاد داده های تاریک
کاربرد

چندین نرم افزار خلاصه شده در یک نرم افزار ، از این یک افزار استفاده کنید

رسام شامل یک موتور گردش کار بومی می باشد که می توان با استفاده از آن ، نقش های مختلفی را در سیستم تعریف کرد و بر اساس آن ها دسترسی های متنوعی را پیاده سازی کرد و در صورتی که فرآیند گردشی باشد گردش فرآیند سیستم ها را اجرا و با توجه به آن ها دسترسی و مجوز های لازم را فعال کرد.

مشاوره خبره ترین کارشناسان در زمینه طراحی فرایندهای سازمانی

ارائه کلیه قابلیتها و تعداد نامحدود کاربر بدون نیاز به ارتقای لایسنس

کنترل تامین، فروش، نقدینگی، انبار و ...

یکپارچگی کامل کلیه نرم افزارها

کامل ترین گزارشات

نرم افزاری برآمده از صنعت

کیفیت

ارزش های سازمانی

صداقت، درستکاری و رضایت پروردگار

نوآوری

مشارکت ذینفعان

کیفیت و اطمینان در ارائه محصولات و خدمات

گواهینامه ها

1401-HSE گواهینامه برای دانلود روی لینک رو به رو کلیک کنید.
گواهینامه انفورماتیک-1402 برای دانلود روی لینک رو به رو کلیک کنید.
گواهینامه صلاحیت پیمانکاری-1401 برای دانلود روی لینک رو به رو کلیک کنید.
گواهی ISO 9001:2015
گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی
پیشکسوت عرصه علم و فناوری
گواهینامه شایستگی در بخش تحقیق و توسعه
گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری
جشنواره خلاقیت و نوآوری در صنعت و معدن
گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران

مطالب مرتبط

X